Osvoboď se díky penězům!

Peníze mají obrovskou moc a Ty díky nim můžeš velmi rychle získat svobodu, klid a sebevědomí.


Znám ten nepříjemný pocit nejistoty, bez vybudované finanční rezervy s neustálou otázkou v hlavě, jestli se o sebe dokážu v jakékoliv finanční situaci postarat. Bylo to hrozně vyčerpávající a jsem šťastná, že jsem se rozhodla žít jinak. Odpovědněji sama k sobě.

Můžu Ti k tomuto stavu bytí velmi rychle dopomoct skrze individuální finanční mentoring.


Od finančního mentoringu jsem si slibovala hlavně "nakopnutí" k tomu přestat se před svými financemi v průběhu posledních let na rodičovské dovolené schovávat. Raději jsem nechtěla vidět, kolik mi zbývá na spořícím účtu. Výsledky předčily moje očekávání. Z první naší konzultace mám několik výstupů a ještě nějaké drobné úkoly před sebou, ale s Anežkou mě to prostě bavilo a opravdu jsem vystrčila hlavu z písku. Nakoplo mě to zase k akci a také hlavně k větší otevřenosti ohledně peněz s manželem. S Anežkou bok po boku vše zvládnu a už se na to dokonce moc těším.
Veronika Hanzlíková

Co Ti finanční mentoring přinese?

Smyslem mentoringu je naučit Tě přemýšlet nad svými penězi tak, abys skutečně budovala svou svobodu a nezávislost. Společně najdeme cesty, které povedou k plnění Tvého konta směrem k finanční rezervě, zajištění si vlastního důchodu a ochraně životní úrovně i v případě zdravotních komplikací.

Díky pravidelnému setkávání navíc dostaneš jasný mantinel pro plnění akčních kroků, které k finanční svobodě vedou. Ano, samo se nestane, že bys byla finančně nezávislá.

Mám zkušenost, že muž si své ženy mnohem více váží a imponuje mu, když se žena postaví ke svým (společným) penězům odpovědně a směřuje k finanční nezávislosti.

Již díky první konzultaci ušetřím teď každý měsíc skoro 2500,-Kč na výdajích z podnikání a zároveň mi na účet bylo vráceno přes devět tisíc korun. Což mě velmi potěšilo. Sama bych o těchto možnostech nevěděla😉. Anežka naučila mě a mého manžela, jak zacházet s financemi v rodinném rozpočtu a ukázala nám, jak si spořit, investovat, jak dosáhnout svých cílů a hlavně nás u toho podporovala a nadále podporuje, jelikož její služby využíváme i nadále👍. Konzultace s ní mě vždy posune o kus dál a přiblíží k našim cílům. Anežko, děkuji.
Zuzana SayaMentorka partnerského a milostného života, www.zuzanasaya.cz

Proč zrovna já bych Ti mohla pomoci?

Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Tématu hospodaření s penězi se věnuju už přes 10 let. Mám vystudovanou ekonomiku na vysoké škole se zaměřením na účetnictví a daně.

Několik let jsem pracovala jako finanční poradkyně a dále jako kontrolorka na finančním úřadě. Díky této různorodé ekonomické praxi jsem získala užitečný přehled v různých oblastech řešení financí.

Na téma hospodaření s penězi se dívám globálně a zahrnuju nejen ekonomický pohled, ale také dlouhodobu udržitelnost a nezapomínám ani na ekologii.

Už roky předávám svým kamarádům i klientům užitečné tipy, jak směřovat své peníze, aby mohli žít svobodným a finančně nezávislým životem.

Miluju ty aha momenty, které svými nápady ostatním přináším a mám obrovskou radost z jejich realizace.

Jak mentoring funguje a co dostaneš?

 • 1
  Přehled o své finanční situaci

Abys čas během mentoringu využila skutečně efektivně a mohly jsme se zaměřit už na konkrétní věci a neztrácely čas úvodním seznamováním, můžeš se na naše setkání předem připravit.

Přichystala jsem pro Tebe tabulku pro zaznamenání příjmů a výdajů, díky které budeš okamžitě vědět, jak na tom finančně jsi. Já Ti pak během mentoringu pomůžu s vyhodnocením dat, podíváme se na ideální rozložení příjmů na výdaje a navrhnu Ti kroky, jak peníze efektivněji směřovat.

Neboj se, já tady nejsem od toho, abych hodnotila, jak na tom jsi, ale abych Ti pomohla mít víc peněz a cítit se svobodněji. Už jenom rozhodnutí, že se svou finanční situací chceš něco udělat je na udělení metálu a já si Tě za to nesmírně vážím. Chápu, jak je téma osobních financí citlivé, proto garantuju 100 % diskrétnost.

 • 2
  Odpovědi, kam v životě směřuješ

Další část efektivní přípravy na mentoring je zodpovězení speciálních otázek, které Ti pošlu společně s přehledem příjmů a výdajů. Díky Tvým odpovědím, se už můžeme rovnou pustit do řešení konkrétních věcí a cílů v Tvém životě a okamžitě dostaneš tipy, co konkrétně máš do svého života zavést nebo co vypustit.

 • 3
  Udržitelnou cestu pro své finance a velkou úlevu

 Většina z nás v životě zaživá největší nejistotu, když neví na čem je. To samé platí i u našeho finančního rozpočtu.  V rámci finančního mentoringu získáš jednoduchý způsob průběžného vyhodnocování svého finančního rozpočtu a cestu, jak se svými penězi dál pracovat.

 • 4
  Průvodce na plnění úkolů k dosažení svých cílů

Myslím si, že většina z nás svým způsobem zná různá doporučení a poučky, jak svých cílů dosáhnout. Mnohdy však chybí dostatečná motivace, protože se nemáme komu zodpovídat. Já Ti v tomto případě velmi efektivně posloužím jako určitý mantinel pro plnění jednotlivých úkolů. To znamená, že ukončíš prokrastinaci a budeš se velmi rychle radovat z dosažených výsledků.

Finanční mentoring s Anežkou je pro mě důležitá součást mojí cesty ke zlepšení zdraví mých financí. Potřebovala jsem s někým probrat svojí finanční situaci a hlavně pomoci s konkrétním plánem, který by mi pomohl ji zlepšit. S kamarádkou či rodinou jsem to řešit nechtěla, protože jsem očekávala profesionální rady, ale na druhou stranu jsem v té prvotní fázi nechtěla kontaktovat finančního poradce (i když na to také časem dojde). Potřebovala jsem hlavně vyslechnout, pomoci s analýzou situace, se stanovením cílů. Dostala jsem ale mnohem víc. Především pochopení bez negativních soudů, povzbuzení a spoustu konkrétních tipů. Anežku doporučuji jakou skvělou průvodkyni na cestě k finančnímu zdraví (odmakat si to ale musí každý sám).
Anna VeselkováHR a Payroll

Zažij konečně ten pocit finančního zabezpečení.
Měj své peníze plně pod kontrolou a měj v případě potřeby kam sáhnout.
Staň se finančně svobodnou ženou a svou nezávislostí oslň nejen muže ve svém okolí.

Ano, tohle všechno je možné!

Teď už je jen třeba k tomuto cíli vykročit.


Kolik finanční mentoring stojí?

Mé hodinové plné pozornosti pro Tebe si cením na 1 000 Kč. Délka úvodní konzultace se mi osvědčila na 2 hodiny. Ovšem pro maximální efektivitu se na konzultaci s Tebou připravuju + po skončení ode mě ještě dostaneš shrnutí.

Aktuální hodnota úvodní konzultace je 3 000 Kč.


Výhodný balíček finančního mentoringu

Během úvodní konzultace zpravidla přijdeme na spoustu dílčích úkolů a témat, kterým je potřeba se ještě hlouběji pověnovat. Jestli to se svou změnou finanční situace myslíš skutečně vážně, mám pro Tebe zvýhodněnou cenu balíčku 3 NÁSLEDNÝCH konzultací se slevou 10 %. Nezaplatíš  tedy 3 000 Kč ale 2 700 Kč.

Než jsem potkala Anežku, neměla jsem sebemenší ponětí o tom, jak funguje svět financí, jen jsem věděla, že chci fungovat jinak. Otevřela mi oči, pomohla mi převzít zodpovědnost a těším se na to, jak se díky ní moje finance stabilizují a začnou pro mě pracovat.
Vendula

Máš nějakou otázku? Možná najdeš odpověď.

Jaká témata můžeme probrat?

Základem je samozřejmě hospodaření se Tvými/rodinnými penězi, tvorba železné rezervy, příprava na důchod a zajištění životní úrovně v případě zdravotních komplikací. S těmito základními tématy však souvisí i bydlení nebo objevení dalších zdrojů příjmů třeba skrze podnikání, krizová připravenost a soběstačnost. Do komplexu předávaných zkušeností zahrnuju i ekologickou stránku financí a pobavit se můžeme i o finanční gramotnosti dětí. Mám zkušenosti i z daňové oblasti a taky podnikatelské činnosti, takže těch témat určených k mentoringu je fakt spousta. Záleží na Tobě, co je pro Tebe relevantní.

Stydím se za svou finanční situaci a mám strach.

Chápu a naprosto rozumím. Sama jsem si před časem prošla nemilým dluhem a styděla jsem se. Myslím si, že Tě můžu rovnou uklidnit, protože v takové situaci je kde kdo. To však neznamená, že je to tak v pořádku. Ze zkušenosti svých klientů však můžu potvrdit, že už jen sdílením vlastní situace se tíha okolností dosti zmírní. A nalezení cesty přinese konečně touženou úlevu. Navíc já tady nejsem na hodnocení a příkré pohledy, ale abych Ti pomohla. Už jen rozhodnutí, že se svou situací chceš něco dělat je na metál a moc si Tě za to vážím.

Skutečně mi finanční mentoring pomůže zbavit se dluhů?

100% záruku Ti dát samozřejmě nemůžu, protože ten, kdo bude Tvoje dluhy splácet jsi stále Ty. Můžu Ti však pomoci nastavit systém, který bude ke splacení dluhů směřovat. Velká část práce však spočívá na Tobě. Je však možné, že si lidsky vůbec nesedneme a v tom případě garantuju vrácení peněz.

Jakým způsobem bude technicky schůzka probíhat?

On-line skrze předem stanovený streamovací program. Nemusíš se bát technických složitostí. V podstatě si jen na počítači otevřeš odkaz a přidáš se do vysílání. Pro on-line setkání je vhodné využít samozřejmě i vizuální propojení skrze kameru.

Jak je zachována diskrétnost?

Velmi si vážím důvěry svých klientek, protože vím, jak je téma peněz citlivé. Je pro mě samozřejmostí veškeré citlivé informace zpracovávat a uchovávat maximálně diskrétně. Veškeré konkrétní zveřejněné příběhy nebo data jsou vždy až po předchozí domluvě a je vždy možné jakékoliv sdílení odmítnout. Je to naprosto v pořádku.

Dárek navíc

E-mailové konzultace zdarma

V průběhu naší spolupráce mi můžeš kdykoliv bezplatně napsat a na cokoliv se dodatečně doptat, sdělit své emoce a beztrestně se ventilovat.
Jsem na tuto činnost připravena a vím, jak velký přínost Ti může přinést. Proto neváhejte svého bonusu využívat.


Kdy jindy začít se změnou, než teď?

Investujte 3 000 Kč do zlepšení své  finanční situace.
Návratnost investice je u mých klientek skutečně velmi rychlá.
 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.