Konečně jasno ve svých financích

Chcete dát konečně  svým penězům jasný řád?


Znám ten nepříjemný pocit nejistoty, jestli se o sebe dokážu v jakékoliv finanční situaci postarat. A jsem velmi vděčná, že jsem se z tohoto mentálního nastavení velmi brzy vymanila.

Díky finančnímu mentoringu se z této namáhavé cesty životem můžete dostat i Vy.


Od finančního mentoringu jsem si slibovala hlavně "nakopnutí" k tomu přestat se před svými financemi v průběhu posledních let na rodičovské dovolené schovávat. Raději jsem nechtěla vidět, kolik mi zbývá na spořícím účtu. Výsledky předčily moje očekávání. Z první naší konzultace mám několik výstupů a ještě nějaké drobné úkoly před sebou, ale s Anežkou mě to prostě bavilo a opravdu jsem vystrčila hlavu z písku. Nakoplo mě to zase k akci a také hlavně k větší otevřenosti ohledně peněz s manželem. S Anežkou bok po boku vše zvládnu a už se na to dokonce moc těším.
Veronika Hanzlíková

Co Vám finanční mentoring přinese?

Smyslem mentoringu je efektivně Vás dovést, skrze vlastní aha momenty, ke změně finančního chování a finanční svobodě. Jemným, ale upřímným vedením Vám dám možné způsoby řešení Vaší situace přímo na míru. Poskytované informace vychází z mých osobních zkušeností a různorodé praxe.

Dostanete konkrétní tipy, jak se ke svým cílům a přáním dopracovat. Už na základě první konzultace zpravidla najdeme u Vás několikatisícový potenciál, se kterým můžete dál pracovat. Nejsem finanční poradkyně, proto ode mě nedostanete návrh na žádné konkrétní finanční produkty.

Díky dnešním on-line technologiím se můžeme setkat, ať bydlíte kdekoliv, klidně z pohodlí domova.

Již díky první konzultaci ušetřím teď každý měsíc skoro 2500,-Kč na výdajích z podnikání a zároveň mi na účet bylo vráceno přes devět tisíc korun. Což mě velmi potěšilo. Sama bych o těchto možnostech nevěděla😉. Anežka naučila mě a mého manžela, jak zacházet s financemi v rodinném rozpočtu a ukázala nám, jak si spořit, investovat, jak dosáhnout svých cílů a hlavně nás u toho podporovala a nadále podporuje, jelikož její služby využíváme i nadále👍. Konzultace s ní mě vždy posune o kus dál a přiblíží k našim cílům. Anežko, děkuji.
Zuzana SayaMentorka partnerského a milostného života, www.zuzanasaya.cz

Proč zrovna já bych Vám měla pomoci?

Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Tématu hospodaření s penězi se věnuju už přes 10 let. Mám vystudovanou ekonomiku na vysoké škole se zaměřením na účetnictví a daně.

Několik let jsem pracovala jako finanční poradkyně a dále jako kontrolorka na finančním úřadě. Díky této různorodé ekonomické praxi jsem získala užitečný přehled v různých oblastech řešení financí.

Na téma hospodaření s penězi se dívám globálně a zahrnuju nejen ekonomický pohled, ale také dlouhodobu udržitelnost a nezapomínám ani na ekologii.

Už roky předávám svým kamarádům i klientům užitečné tipy, jak směřovat své peníze, aby mohli žít svobodným a finančně nezávislým životem.

Miluju ty aha momenty, které svými nápady ostatním přináším a mám obrovskou radost z jejich realizace.

Co finančním mentoringem získáte?

 • 1
  Přehled o své finanční situaci skrze podrobnou finanční analýzu

Před samotným finančním mentoringem se pověnujete zaznamenání svých příjmů a výdajů a budete konečně konkrétně vědět, jak na tom jste. K tomuto účelu jsem vypracovala speciální tabulku, která Vám bude v průběhu zaznamenávání pomáhat. Na základě těchto údajů společně v rámci finančního mentoringu vyhodnotíme aktuální situaci a společně navrhneme možnosti na okamžité vylepšení.

 • 2
  Odpovědi, co od svého života chcete a na co se zaměřit

V rámci tvoření Vašeho finančního přehledu dostanete ode mě také soubor otázek, které Vám pomohou ujasnit si své cíle, sny a životní nastavení. V rámci finančního mentoringu na Vaše odpovědi navážeme a probereme reálnost a dlouhodobou udržitelnost Vašeho aktuálního nastavení. Zpravidla okamžitě dokážu v obecné rovině nasměřovat na cestu vedoucí k plnění Vašich cílů.

 • 3
  Udržitelnou cestu pro své finance a velkou úlevu

 Většina z nás v životě zaživá největší nejistoty, když nevíme na čem jsme. To samé platí i u našeho finančního rozpočtu.  V rámci finančního mentoringu získáte jednoduchý způsob vyhodnocení Vašeho finančního rozpočtu a základní cesty, jak se svými penězi dál pracovat.

 • 4
  Průvodce na plnění úkolů k dosažení svých cílů

Myslím si, že většina z nás svým způsobem zná různé doporučení a poučky, jak svých cílů dosáhnout. Mnohdy však chybí dostatečná motivace, protože se nemáme komu zodpovídat. Já Vám v tomto případě velmi efektivně posloužím také jako určitý mantinel pro plnění jednotlivých úkolů. To znamená, že ukončíte zbytečnou prokrastinaci a budete se moci velmi rychle radovat z dosažených výsledků.

Finanční mentoring s Anežkou je pro mě důležitá součást mojí cesty ke zlepšení zdraví mých financí. Potřebovala jsem s někým probrat svojí finanční situaci a hlavně pomoci s konkrétním plánem, který by mi pomohl ji zlepšit. S kamarádkou či rodinou jsem to řešit nechtěla, protože jsem očekávala profesionální rady, ale na druhou stranu jsem v té prvotní fázi nechtěla kontaktovat finančního poradce (i když na to také časem dojde). Potřebovala jsem hlavně vyslechnout, pomoci s analýzou situace, se stanovením cílů. Dostala jsem ale mnohem víc. Především pochopení bez negativních soudů, povzbuzení a spoustu konkrétních tipů. Anežku doporučuji jakou skvělou průvodkyni na cestě k finančnímu zdraví (odmakat si to ale musí každý sám).
Anna VeselkováHR a Payroll

Zažijte konečně ten pocit finančního zabezpečení.
Mějte své peníze plně pod kontrolou a vězte, že máte v případě potřeby kam sáhnout.
žádné trapné situace u pokladny s prázdnou platební kartou a vybraným kontem.

Krásný pocit, že ano?

Můžete jít však ještě dál a začít konečně směřovat ke své vlastní svobodě a finanční nezávislosti.


Kolik finanční mentoring stojí?

První setkání trvá zpravidla 2 hodiny a stihneme v klidu probrat vše důležité a zadat také úkoly pro efektivní a rychlé zlepšení Vaší finanční situace.

Hodinová sazba za finanční mentoring je 500 Kč a v této ceně je započítána i příprava a následné shrnutí.

Úvodní konzultace finančního mentoringu tedy stojí 1 000 Kč.

Než jsem potkala Anežku, neměla jsem sebemenší ponětí o tom, jak funguje svět financí, jen jsem věděla, že chci fungovat jinak. Otevřela mi oči, pomohla mi převzít zodpovědnost a těším se na to, jak se díky ní moje finance stabilizují a začnou pro mě pracovat.
Vendula

Máte nějakou otázku? Možná najdete odpověď.

Stydím se za svou finanční situaci a mám strach.

Chápu a naprosto rozumím. Sama jsem si před časem prošla nemilým dluhem a styděla jsem se. Myslím si, že Vás můžu rovnou uklidnit, protože v takové situaci je kde kdo. To však neznamená, že je to tak v pořádku. Ze zkušenosti svých klientů však můžu potvrdit, že už jen sdílením vlastní situace se tíha okolností dosti zmírní. A nalezení cesty přinese konečně touženou úlevu. Navíc já tady nejsem na hodnocení a příkré pohledy, ale abych Vám pomohla. Už jen rozhodnutí, že se svou situací chcete něco dělat je na metál a moc si Vás za to vážím.

Skutečně mi finanční mentoring pomůže zbavit se dluhů?

100% záruku Vám dát samozřejmě nemůžu, protože ten, kdo bude Vaše dluhy splácet jste stále Vy. Já Vám však můžu pomoci nastavit systém, který bude ke splacení dluhů směřovat. Velká část práce však spočívá na Vás. Je však možné, že si lidsky vůbec nesedneme a v tom případě garantuju vrácení peněz.

Jakým způsobem bude technicky schůzka probíhat?

On-line skrze předem stanovený streamovací program. Nemusíte se bát technických složitostí. V podstatě si jen na počítači otevřete odkaz a přidáte se do vysílání. Pro on-line setkání je vhodné využít samozřejmě i vizuální propojení skrze kameru.

Jak je zachována diskrétnost?

Velmi si vážím důvěry svých klientek, protože vím, jak je téma peněz citlivé. Je pro mě samozřejmostí veškeré citlivé informace zpracovávat a uchovávat maximálně diskrétně. Veškeré konkrétní zveřejněné příběhy nebo data jsou vždy až po předchozí domluvě a je vždy možné jakékoliv sdílení odmítnout. Je to naprosto v pořádku.

Dárek navíc

E-mailové konzultace zdarma

V průběhu naší spolupráce mi můžete kdykoliv bezplatně napsat o pomoc, sdělit své emoce a beztrestně se ventilovat.
Jsem na tuto činnost připravena a vím, jak velký přínost Vám může přinést. Proto neváhejte svého bonusu využívat.


Kdy jindy začít se změnou, než teď?

Investujte 1 000 Kč do zlepšení své  finanční situace.
Návratnost investice je u mých klientek zpravidla okamžitá.
 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.