Rozčiluje Tě nepořádek v dokumentech?

Tak už s ním konečně skoncuj!

MÁM PRO TEBE ŘEŠENÍ.


Díky jednoduchému uspořádání svých dokumentů vždy rychle najdeš ten dokument, který právě potřebuješ. 

Představ si, že řešíš výpověď stavebka nebo chceš reklamovat vadného zboží a přesně víš, kde daný dokument hledat.

Je to skvělé, že?

Můj systém uspořadaní dokumentů jsem ladila léta, až do stavu, kdy jsem s ním maximálně spokojená. Vše jednoduše a efektivně.

A teď chci tento systém naučit Tebe.

Co všechno uklidíš?

Pořádek ve smlouvách

Pracovní smlouvy, smlouvy o dílo, kupní smlouvy nebo taky smlouvy s mobilními operátory aj. To je naprostý základ pro pořádek.

Těmto dokumentům se  v kurzu  pověnujeme.

Pořádek ve zdravotní dokumentaci

Předpokládám, že téměř každý má doma alespoň 1 papír od lékaře. Jenže kam s ním?

V kurzu Vám přesně řeknu, kam lékařské dokumenty zařadíme.

Pořádek v účtenkách

Financovat zmetky je neekonomické, proto schovat účtenky se zárukami je důležitá věc. Jenže kde jsou schované...

V kurzu Vás naučím efektivní způsob, jak účtenky skladovat.

Čistý počítač

Kdy naposledy jsme si vytřídili svůj počítač? Asi víš, že je potřeba jej udržovat nezahlcený, jenže kdy to stíhat, že. V kurzu si na to najdeš čas.

Nezahlcený e-mail

S e-maily se poslední dobou roztrhl pytel. Stíháš je všechny vstřebat nebo jen hnijí v útrobách e-mailového úložiště? V kurzu si najdeš čas na přetřízení mailů.

Pořádek v papírech

k nemovitosti

Nájem nebo vlastní bydlení? Papírování je všude. Společně dokumentům k nemovitostem dáme řád.

Pořádek ve finančních dokumentech

Pojištění auta, nemovitosti, životní pojištění, stavebko, penzijko atd., to je papírování až nad hlavu.

Mimo pořádek v těchto dokumentech Vám přidám i osvětu k jednotlivým produktům. 

Základy plánování

Abyste vše skutečně zvládli, je třeba dělání pořádku řádně naplánovat.
I na plánování se společně podíváme.

Volné on-line úložiště

Obsah se na Tebe valí ze všech stran a Ty ukládáš a ukládáš, protože se to přece může hodit. Nezabírají už ale zbytečně místo? Dáme to do pořádku.

Vytřízené fotky

Jak dlouho už se chystáš na vytřízení starých fotek a případně vytvoření fotoknih? Tak teď je přesně ten čas to skutečně udělat a skutečně se začít radovat ze společných rodinných zážitků.


Koupí on-line kurzu získáš:

  • Kompletní návod v členské sekci
  • 8 týdnů e-mailové podpory
  • Každý den připomínkový e-mail
  • Systematický pořádek v papírech
  • Návyk na dělání pořádku

Další benefity pořádku v papírech

Úspora času

Stačí jednou investovat čas do pořádku ve svých papírech a z této investice se stane životní návyk. Díky jednoduchému systému bude udržování pořádku samozřejmostí.

Méně stresu

Díky pořádku a systému ve svých papírech najdeš rychle  a bez stresu, jakýkoliv dokument, který potřebuješ.

Čistý prostor

Už Tě nebudou trápit hromady nezatříděných papírů, se kterými si nevíš rady. Místo toho bude ladit oku šanon s úhledně uspořádanými složkami.

Klid na duši

Vědomí, že máš veškerou administrativu v pořádku a kompletní, je nejlepší balzám pro Tvou duši.

Představ si, jak vypadá 
Tvůj domov bez hormady neuklizených papírů?

Vše je úhledně založeno do šanonů a smysluplně popsáno. Kdykoliv něco potřebuješ, víš kam sáhnout.

Tohle může být i Tvoje realita.

Tříděním papírů Tě provedu tak, abys měla také čas na sebe nebo svou rodinu.

Kurz můžeš zahájit kdykoliv.

Systém kurzu je založený na 6ti třídících dnech a jednom odpočinkovém. Život přece není jen práci a drilu. Chci, abys v průběhu kurzu měla čas také pro sebe.

První týden je přípravný. Budeš shromaždovat papírové i elektronické dokumenty a připravíš si systém na třídění a uložení.

Druhý týden se vrhneš na různé dokumenty od pracovních smluv, přes papíry k nemovitostem až k účtenkám.

Třetí týden se budeš věnovat finančním papírům. Účty, pojištění, úvěry. Tomu všemu dáme jasný řád, aby k Tobě mohla skrze pořádek proudit hojnost.

Čtvrtý týden je věnovaný dohnání restů a zbylých dokumentů, o který ještě nebyla zmínka. Skutečně mi záleží, abys vše během kurzu stihla a dotáhla do konce.

Pátý týden se zaměříš na elektronické soubory uložené v Tvém počítači a dalších fyzických úložištích. Uděláme komplexní čistku a uvolníme místo ve Tvém notebooku/počítači.

Šestý týden se vrhneš na elektronické soubory uložené mimo počítač, tedy různá cloudová úložiště. Přece nebudeš zbytečně platit za data, která už nepotřebuješ.

Sedmý týden se podíváš do obsahu svého mailu a promažeš všechny nepotřebné zprávy, přílohy apod. Co neslouží už nemá u Tebe co dělat. A taky se podíváme na Tvé sociální sítě a obsah, který konzumuješ.

Osmý týden je poslední ze základního běhu a ten bude v podstatě za odměnu. Vrhneš se na vytřízení Tvých nebo rodinných fotek. Plus dostaneš tip na rychlé vytvoření fotoknihy.

Napadla Tě nějaká z otázka?

Jak bude kurz probíhat?

Po zaplacení kurzovného Ti pošlu potvrzení a v samostatném mailu ti přijdou přístupové údaje do členské sekce. Kurz jsem zpracovala kombinovanou formou videí, textu + dalších podpůrných dokumentů. Spuštění e-mailové podpory si můžeš naplánovat dle vlastní preference, ale doporučuju neodkádat. K členské sekci máš neomezený přístup, ovšem komplexně ji získáš pravděpodobně až po dokončení kurzu, protože obsah průběžně aktualizuju.

Jak dlouho mi třídění bude trvat?

Kurz samotný trvá osm týdnů, kdy na splnění úkolu předpokládám hodinu denně. Troufám si říct, že to zvládneš i rychleji, ale hodně záleží na Tobě a také na množství dokumentů, které je potřeba roztřídit. Každopádně čím dřív si pořádek uděláš, tím to pro Tebe bude jednodušší.

Opravdu vytřídím všechny papíry?

ANO! Můj systém je velmi univerzální a hodí se opravdu na všechny druhy dokumentů. Po absolvování kurzu si budeš vědět rady s každým papírem. A kdyby ne, neváhej a napiš mi s Tvůj problém. Ráda Ti pomůžu.

Nemám čas se věnovat třízení papírů.

Chápu. Ovšem vzhledem k tomu, že čteš tyto řádky, po pořádku v papírech toužíš. A to je velmi dobře. Protože v životě občas potřebuješ rychle najít záruční list k rozbité ledničce nebo číslo pojistky, když chceš z pojišťovny získat peníze. A díky jednorázové časové investici do vytřízení papírů získáš v budoucnu času mnohem víc. Protože nebudeš muset papíry zdlouhavě hledat. A jak to bývá, když je nejvíc potřebuješ, nejsou k nalezení. Znáš to?

To ještě není všechno

Pořádek je důležité mít nejen v papírech, ale i v hlavě. Proto jsem se rozhodla Ti přidat ke kurzu 2 e-booky z vlastní tvorby, které už standardně nejsou k dispozici. Věřím, že Ti ale mohou být skvělou inspirací.

Průvodce životním pojištěním

Životní pojištění má už dneska kde kdo. Jenže víš vůbec, co máš pojištěno a jestli se to skutečně vyplatí?

Právě pro Tebe jsem Průvodce životním pojištěním sepsala. Velmi věcně a lidským jazykem popisuju, které pojištění pomáhá zajistit životní úroveň a které je spíše doplňkové.

S mým průvodcem objevíš, jaké zajištění je pro Tebe dostačující a už Tě jen tak nikdo nepřekvapí.

Cena tohoto e-booku byla 240 Kč.

3 způsoby, jak generovat peníze od státu

Víš, že na odvody do státní pokladny jde
v podstatě polovina Tvého výdelku?
Na platby státu vyděláváš jako občan skoro půl roku.

Objev 3 jednoduché způsoby, jak si legálně část peněz odvedených státu vzít zpět.

Můj e-book Ti ukáže, jak díky dobročinnosti, stavebku nebo penzijku aj. přijít k dalším penězům.

Cena tohoto e-booku byla 450 Kč.

Dárek v hodnotě 690 Kč ZDARMA

E-mailová podpora po celých 8 týdnů

Na transformační cestě Tě chci maximálně podpořit, proto si můžeš dle své potřeby spustit e-mailovou podporu. Každý den Ti mailem připomenu úkol daného dne a přidám i odkaz na členskou sekci.

V průběhu kurzu se na mě můžeš kdykoliv obrátit, když Ti nebude cokoliv jasné. Jsem tady pro Tebe a ráda Ti na Tvé cestě pomůžu.


Kolik kurz stojí?

 Aktuální hodnota 8 týdenního kurzu je 2 900 Kč.

A v čem spočívá přesah kurzu?

Pořádek v papírech a dokumentech není jen o třídění mechanickém, ale taky o uklízení ve své hlavě. Tento proces moc neděláme a je to škoda.

Já Tě tímto procesem jemně a vědomě provázím skrze celý kurz. Po dokončení kurzu budeš mít mnohem větší chuť dělat změny a jít si za svým.

Reference:

Kurz Pořádek v papírech mne oslovil již svým názvem, popisem, co vše se změní, cena příjemná, bonusy luxus. I přesto, že jsem měla rozdělané jiné činnosti a začala kurz později, byly velmi jasně popsány denní činnosti, které se dají zvládnout i v hodně nabitém dni. Lze případně rozložit na více dní dle vlastních možností Ucelené, jasné, proveditelné pokyny - jaké papíry, jakým způsobem, co, kde zaznamenat bez zbytečných kudrlinek. Mne to bavilo až tak, že jsem u toho zpracovala a roztřídila i jiné papíry, spoustu jiných čekajících činností, věcí, ležáků. Za mne ano pro ty, kteří odkládají nebo se jim nechce, protože jejich hromádky se změnily v hromady nebo se jim občas či často stává, že hledají různé typy dokumentů. Anežka vysvětluje složité věci srozumitelným jazykem a do hloubky. Anežko, děkuji.
Jolana Synková

Neodkládej pořádek ve svých papírech a objednejte rovnou.

Čím dříve si pořádek ve svých papírech uděláš, tím rychleji se Ti bude lépe žít a dýchat. Všemi smysly totiž systematický pořádek v papírech oceníš.

A finanční závazek skrze nákup tohoto kurzu Tě v práci také podpoří.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.