Získejte základní ekonomickou gramotnost OSVČ a svobodu skrze podání vlastního daňového přiznání.

Ukážu Vám, že je to mnohem jednodušší, než jste čekali a zvládnete to s přehledem sami!

Velice děkuji Anežce za tento úžasný kurz, ve kterém jednoduše a zároveň logicky vysvětluje krok po kroku CO, KDE A JAK udělat. Nevěřila bych, že si budu schopná podat sama daňové přiznání. Díky Anežce jsem to zvládla a ušetřila peníze za účetní, která to vždy dělávala za mě. Milé ženy, nebojte se, když jsem to zvládla já, tak vy taky. A Anežka vám i velmi ráda pomůže, jako mě.:) Anežko, děkuji.
Zuzana NavrátilováMentorka partnerského a milostného života, www.zuzanasaya.cz

Moc dobře si vzpomínám na dobu vyplňování svého prvního přiznání k dani z příjmu. Byla jsem totálně vystresovaná! Všechna políčka mi splývala do jednoho a ta hromada paragrafů na nevinném růžovém papíru mi naháněla hrůzu.

Postupem času jsem však zjistila, že informace ze školy mám správné a praxe na finančním úřadě mi přinesla jistotu.

Nyní chci ukázat také Vám, že berňák nemusí být strašák. Ba naopak. Objevení tajů daní a jiných oficialit Vám přinese klid a přehled nad Vašimi "firemními" penězi. Navíc objevíte možnosti, jak legálně ovlivníte svou daň a odvody na sociální a zdravotní pojištění.

Všechno odevzdáno, poprvé v životě jsem si daňovku udělal od A do Z sám, samozřejmě s pomocí návodu od Anežky. Jsem strašně rád, že jsem pochopil sounáležitosti a odevzdání daňového přiznání mi konečně dává smysl. Návod je stručný, jasný - bez zbytečné omáčky. Podnikám od roku 2014, ale vždy jsem pro jistotu nechal papíry účetní. Vždy jsem se to chtěl naučit, abych si mohl kontrolovat své věci, ale nikde jsem nenašel pořádný návod jak na to + podporu, když nebudu vědět. Anežka mi se vším poradila a já se dokonce těším na rok 2021, kdy už vím, že daňové přiznání zvládnu levou zadní. Díky Anežko
Ondřej PyszkoOSVČ

Přiznání k dani z příjmu budu sama vyplňovat už 10. rokem. 

Díky více než 3leté praxi kontrolorky na finančním úřadě mám zkušenosti ze  zákulisí berňáku.

Od roku 2012 se věnuju oblasti finančnictví, proto do svých návodů zahrnuju i oblast hospodaření s penězi.

Co s mým návodem získáte?

Vzdělání a základní ekonomickou gramotnost, kterou neučí ani ve škole.

Naučím Vás nad svými výdaji přemýšlet, abyste mohli efektivně využívat svých zdrojů. Spoustu tipů v mém návodu jsem se nenaučila ve škole, ale až díky praxi.

Vyplníte si sami formuláře k přiznání daně z příjmu a přehledy pro sociálku a zdravku.

Bez zbytečné teorie a lidským jazykem Vás navedu, které řádky ve formulářích se vyplňují a kde údaje do nich získáte.

Zjistíte, jak legálně ovlivníte svou daň nebo platby na sociální a zdravotní pojištění.

Je mnoho způsobů, jak ovlivnit svou daň nebo odvody na sociální a zdravotní pojištění. Krása podnikání je v možnosti volby, jakou cestu si zvolíte. A se mnou se možnosti dozvíte.

Získáte přehled o toku peněz ve Vašem podnikání.

Proč byste měli své finanční toky související s podnikáním dát ke zhodnocení účetní, když si je můžete s přehledem vyhodnotit sami? Se mnou přehled o Vašem podnikání hravě získáte a ještě budete mít radost z odvedené práce.
Skvělá práce! Stručně, jasně a přehledně vysvětleno jak si udělat pořádek a přehled v příjmech a výdajích a připravit se tak na následné zpracování daňového přiznání. Vše psáno srozumitelnou lidskou řečí, ne nějakými příšerně odbornými termíny, kterým laik nerozumí.
Juliettelektorka flirt dance, dříve personalistka a asistentka mzdové účetní - www.juliettedance.cz

Představte si, že znáte všechny odpovědi na Vaše otázky ohledně daňového přiznání.

S chutí se pustíte do jeho vyplňování a odevzdáte ho ještě před termínem.

Je to nádhera, že?

Co ode mě dostanete?

 • Potřebnou teorii a základní ekonomickou gramotnost

Díky vyplnění vlastního daňového přiznání nezískáte jenom dovednost vyplnění samotných formulářů. Získáte především základní ekonomickou gramotnost pro vlastní podnikání. Skrze část věnovanou teorii Vám vysvětlím základní zákonitosti zdanění a plateb sociálního a zdravotního pojištění.

V průběhu celého kurzu mluvím o různých možnostech legálního ovlivňování odvodů státu, které je na začátku velmi jednoduché a zvládne to každý i bez ekonomického vzdělání.

 • Návod na vyplnění přehledu příjmů, případně výdajů

Na základě tohoto návodu vypracujete přehled svých příjmů, případně výdajů a nachystáte si všechny zbývající dokumenty potřebné k vyplnění daňového přiznání.

Dostanete i excelovou tabulku, do které si budete své doklady zapisovat. Tabulka je předchystaná tak, aby Vám zajišťovala komfort a možnost změn řazení.

 • Návod na vyplnění přiznání a přehledů pro soc. a zdrav.

Díky tomuto návodu se pustíte už přímo na vyplňování těchto 3 formulářů. V členské sekci dostanete vždy několik písemných informací a videonávod s komentářem, které kolonky vyplnit.

A kdybyste přece jen narazili na nějaký zádrhel, máte možnost se zeptat a ještě hromadu času na vyplňování. Mně osobně trvá kompletní vypracování 3 formulářů vč. kompletní přípravy dokumentů asi 3 hodiny čistého času.

 • Forma návodu

Návody jsou zpracovány kombinovavou formou textu a videí v čleské sekci. Veškeré informace jsem zpracovala do lidského jazyka a v odlehčené formě. Pro vyplnění přehlehledu příjmů a výdajů dostanete excelovou tabulku, která je už přichystaná přímo k vyplňování.

Po přečtení návodu byla moje první myšlenka „cožeee, to je to vážně tak jednoduché?!“ Loňské podání daňového přiznání jsem kvůli chybě své i špatnému výběru účetní téměř obrečela. Doplácela jsem totiž několik tisíc, i když jsem reálně byla v mínusu. Věděla jsem, že tohle znova už nemůžu dopustit. Díky Anežčině návodu jsem konečně pochopila veškeré „zákulisí“ příjmů a výdajů, a jaké všechny položky si mohu uplatnit ve formě nákladů. Jsou to věci, které by mě dřív ani nenapadly nebo bych na jejich uplatnění nesebrala odvahu. A s přehlednou excelovskou tabulkou je daňová evidence hned o hodně lehčí a sama můžu vidět hezky černě na bílém, jak (a co) se mi v ukončeném roce v mém podnikání dařilo. Děkuju, že jsi mi vyhnala z hlavy jednoho velkého daňového strašáka.
Daniela VaněčkováKlub třicátnic, mateřská dovolená - www.danielavaneckova.cz

A kolik tohle všechno stojí?

Cena za prosté vyplnění daňového přiznání a přehledů pro sociálku a zdravku u odborníka se pohybuje od 500 Kč - 5 000 Kč jednorázově.

Odborník však většinou jen nakrmí příslušné kolonky daty a víc neřeší. Vy tím pádem nevíte, že můžete platit méně na daních nebo na odvodech sociálního a zdravotního pojištění.

S mým, návodem budete vědět, jak legálně můžete své platby ovlivnit.

Cena kompletního návodu je 2 000 Kč.

V ceně kurzu je obsaženo:

 • 1
  vysvětlení teorie pro laiky,
 • 2
  praktický návod na vytvoření své evidence,
 • 3
  video návod k vyplnění všech 3 formulářů,
 • 4
  neomezené e-mailové konzultace,
 • 5
  + bonus aktualizace viz níže.

Napadla Vás nějaká otázka?

 • Skutečně si zvládnu vyplnit formuláře sám/sama?

Pevně věřím, že ano a udělala jsem maximum pro to, abyste to zvládli. Bez Vašeho přičinění to ovšem nepůjde. Největší díl práce je na Vás. Zatím všichni tvůrci to s přehledem zvládli.

 • Jak dlouho mi to bude trvat?

Záleží na Vaší šikovnosti. Já osobně zvládám celou agendu spojenou s přiznáním daně do 3 hodin čistého času a to si dělám tu složitější variantu. Ale vím, že loni někteří zákazníci měli s přehledem hotovo pár dnů po zpřístupnění návodu.

 • Hodí se tento návod i pro mě?

Můj návod je určený především malým a začínajícím živnostníkům, kteří své podnikání kombinují se zaměstnáním, mateřskou nebo jinou činností. Podnikají tedy na vedlejší činnost.

Ovšem i v případě, že jste OSVČ na hlavní činnost a vystavujete málo faktur ročně a využíváte paušální náklady nebo máte málo výdajů, vyplnění přiznání zvládnete také levou zadní.

Můj návod není určen pro podnikatele, kteří vedou podvojné účetnictví.

Jsem moc ráda, že jsem narazila na Anežčin návod jak si sama udělat daňové přiznání. Byl to pro mě opravdu velký strašák. Letos jsem začala podnikat a tak mě poprvé čekalo podávání daňového přiznání. Všichni mnou oslovení účetní už bohužel měli plno a já nevěděla kam se obrátit. Z finančního úřadu mi přišlo několik emailů se stále stejnou odpovědí "Přeposlala jsem Váš dotaz kolegyni" a já začínala být opravdu ve stresu. Anežky návod mě nejen uklidnil, ale i opravdu krok po kroku navedl co kde vyplnit a když jsem si nebyla jistá, napsala jsem Anežce a tam mi velmi ochotně a mile odepsala a dala odpovědi na mé otázky. A jako bonus jsem se dozvěděla jak jednoduše a přehledně vést své účetnictví 👌👍.
Kristýna CaklováŠití a focení - www.kersti.cz

Záleží mi na Vaší spokojenosti. V případě, že mým návodům nebudete rozumnět a nedokážete informace ode mě zužitkovat, vrátím Vám peníze.

Garanci vrácení peněz máte 14 dnů od zaslání návodů.

To ještě není všechno

Doživotní aktualizace

Jelikož meziročních změn, co se týká přiznání daně z příjmu je většinou jen malinko, přijde mi fér Vám dát možnost si tyto drobné úpravy každý rok projít.

Doživotní aktualizace znamená do doby mé aktivní podnikatelské činnosti. Ukončení neplánuju ;-).

Mockrát děkuji Anežce za perfektní zpracování pravidelně aktualizovaného návodu na daňové přiznání. I pro naprostého lajka je návod přehledný a snadno si zpracujete a odešlete daňové přiznaní zcela sami, jako já, už třetím rokem. Mám díky Anežce přehled, jak se v daních orientovat a ideálně jich zaplatit co nejméně 😉
Miroslav Král grafik a fotograf - www.foto-kral.cz
Nepřemýšlela jsem ani chvíli, když jsem nabídku tohoto návodu zahlédla. Věděla jsem totiž, že se v takových věcech moc nevyznám. Velmi jsem pak ocenila nejen přehlednost a užitečnost návodu (ušetří Vám strašně moc hledání a nervů), ale také lehkost, s jakou autorka věci popisuje. Právě milý přístup a nadhled mi dodávaly naději, když jsem se do daní pustila. Takže neváhejte a jděte do toho! S vděčností a poděkováním Kateřina Štiblická z Kočičí polepšovny.
Kateřina Štiblickáwww.kocicipolepsovna.cz

Na nic nečekejte a objednejte.

Teď je řada na Vás. Vemte odpovědnost za své daňové přiznání do svých rukou a poperte se s ním se ctí. Uvidíte, že nakonec zjistíte, jak je to jednoduché a obavy se rozplynou.

Lhůta pro podání papírového přiznání končí za:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.