Je pro Vás daňové přiznání vopruz a raději ho necháváte na účetní, i když byste rádi měli ve svých oficialitách sami jasno?

Ukážu Vám, že je to mnohem jednodušší, než jste čekali a zvládnete to s přehledem sami!

Moc dobře si vzpomínám na dobu vyplňování svého prvního přiznání k dani z příjmu. Byla jsem totálně vystresovaná! Všechna políčka mi splývala do jednoho a ta hromada paragrafů na nevinném růžovém papíru mi naháněla hrůzu.

Postupem času jsem však zjistila, že informace ze školy mám správné a naprosto dostačující a praxe na finančním úřadě mi přinesla jistotu a klidnou mysl.

Nyní chci ukázat také Vám, že berňák nemusí být strašák. Ba naopak. Objevení tajů daní a jiných oficialit Vám přinese klid a přehled nad Vašimi "firemními" penězi. Navíc objevíte možnosti, jak legálně ovlivníte svou daň a odvody na sociální a zdravotní pojištění.

Všechno odevzdáno, poprvé v životě jsem si daňovku udělal od A do Z sám, samozřejmě s pomocí návodu od Anežky. Jsem strašně rád, že jsem pochopil sounáležitosti a odevzdání daňového přiznání mi konečně dává smysl. Návod je stručný, jasný - bez zbytečné omáčky. Podnikám od roku 2014, ale vždy jsem pro jistotu nechal papíry účetní. Vždy jsem se to chtěl naučit, abych si mohl kontrolovat své věci, ale nikde jsem nenašel pořádný návod jak na to + podporu, když nebudu vědět. Anežka mi se vším poradila a já se dokonce těším na rok 2021, kdy už vím, že daňové přiznání zvládnu levou zadní. Díky Anežko
Ondřej PyszkoOSVČ

Přiznání k dani z příjmu budu sama vyplňovat už 9. rokem. 

Díky více než 3leté praxi kontrolorky na finančním úřadě mám zkušenosti ze  zákulisí berňáku.

Od roku 2012 se věnuju oblasti finančnictví, proto do svých návodů zahrnuju i oblast hospodaření s penězi.

Co s mým návodem získáte?

Vyplníte si sami formulář k přiznání daně z příjmu.

Bez zbytečné teorie a lidským jazykem Vás navedu, které řádky v daňovém přiznání se vyplňují a kde údaje do nich získáte.

Vyplníte si sami přehled pro sociálku a zdravku.

OSVČ mají povinnost informovat o svých příjmech a výdajích také správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Tohle spolu taky zvládneme.

Zjistíte, jak legálně ovlivníte svou daň nebo platby na sociální a zdravotní pojištění.

Je mnoho způsobů, jak ovlivnit svou daň nebo odvody na sociální a zdravotní pojištění. Krása podnikání je v možnosti volby, jakou cestu si zvolíte. A se mnou se možnosti dozvíte.

Získáte přehled o toku peněz ve Vašem podnikání.

Hodnotit svůj život na přelomu roku je dnes moderní. Tak proč byste své doklady k podnikání měli dát ke zhodnocení účetní? Se mnou přehled o Vašem podnikání hravě získáte a ještě budete mít radost z odvedené práce.
Skvělá práce! Stručně, jasně a přehledně vysvětleno jak si udělat pořádek a přehled v příjmech a výdajích a připravit se tak na následné zpracování daňového přiznání. Vše psáno srozumitelnou lidskou řečí, ne nějakými příšerně odbornými termíny, kterým laik nerozumí.
Juliettelektorka flirt dance, dříve personalistka a asistentka mzdové účetní - www.juliettedance.cz

Představte si, že znáte všechny odpovědi na Vaše otázky ohledně daňového přiznání.

S chutí se pustíte do jeho vyplňování a odevzdáte ho ještě před termínem.

Je to nádhera, že?

Co ode mě dostanete?

  • Návod na vyplnění přehledu příjmů, případně výdajů

Na základě tohoto pdf návodu vypracujete přehled svých příjmů, případně výdajů a nachystáte si všechny zbývající dokumenty potřebné k vyplnění daňového přiznání. Dál se s Vámi podělím o zkušenosti a nápady, jak legálně ovlivňuju údaje v evidenci já.

Dostanete i excelovou tabulku, do které si budete své doklady zapisovat. Tabulka je předchystaná tak, aby Vám zajišťovala komfort a možnost změn řazení.

V prvních dnech se můžete zúčastnit výzvy, která má za cíl, abyste si vytvořili přehled svých příjmů a výdajů pěkne v pohodě a předstihu. Formou videí dostanete pokyny, jak v 5ti dnech tento přehled vytvoříte.

  • Návod na vyplnění přiznání a přehledů pro soc. a zdrav.

Díky tomuto návodu se pustíte už přímo na vyplňování těchto 3 formulářů. V pdf souboru dostanete vždy několik písemných informací a videonávod s komentářem, které kolonky vyplnit.

A kdybyste přece jen narazili na nějaký zádrhel, máte možnost se zeptat a ještě hromadu času na vyplňování. Mně osobně trvá kompletní vypracování 3 formulářů vč. kompletní přípravy dokumentů asi 3 hodiny čistého času.

  • Forma návodu

Návody jsou zpracovány kombinovavou formou pdf souboru a videí. Veškeré informace jsem zpracovala do lidského jazyka a v odlehčené formě. Pro vyplnění přehlehledu příjmů a výdajů dostanete excelovou tabulku, která je už přichystaná přímo k vyplňování.

Po přečtení návodu byla moje první myšlenka „cožeee, to je to vážně tak jednoduché?!“ Loňské podání daňového přiznání jsem kvůli chybě své i špatnému výběru účetní téměř obrečela. Doplácela jsem totiž několik tisíc, i když jsem reálně byla v mínusu. Věděla jsem, že tohle znova už nemůžu dopustit. Díky Anežčině návodu jsem konečně pochopila veškeré „zákulisí“ příjmů a výdajů, a jaké všechny položky si mohu uplatnit ve formě nákladů. Jsou to věci, které by mě dřív ani nenapadly nebo bych na jejich uplatnění nesebrala odvahu. A s přehlednou excelovskou tabulkou je daňová evidence hned o hodně lehčí a sama můžu vidět hezky černě na bílém, jak (a co) se mi v ukončeném roce v mém podnikání dařilo. Děkuju, že jsi mi vyhnala z hlavy jednoho velkého daňového strašáka.
Daniela VaněčkováKlub třicátnic, mateřská dovolená - www.danielavaneckova.cz

A kolik tohle všechno stojí?

Cena za prosté vyplnění daňového přiznání a přehledů pro sociálku a zdravku u odborníka se pohybuje od 500 Kč - 5 000 Kč jednorázově.

Odborník však většinou jen nakrmí příslušné kolonky daty a víc neřeší. Vy tím pádem nevíte, že můžete platit méně na daních nebo na odvodech sociálního a zdravotního pojištění.

S mým, návodem budete vědět, jak legálně můžete své platby ovlivnit.

Cena kompletního návodu je 1 495 Kč.

Napadla Vás nějaká otázka?

  • Skutečně si zvládnu vyplnit formuláře sám/sama?

Pevně věřím, že ano a udělala jsem maximum pro to, abyste to zvládli. Bez Vašeho přičinění to ovšem nepůjde. Největší díl práce je na Vás.

  • Jak dlouho mi to bude trvat?

Záleží na Vaší šikovnosti. Já osobně zvládám celou agendu spojenou s přiznáním daně do 3 hodin čistého času a to si dělám tu složitější variantu. Ale vím, že loni někteří zákazníci měli s přehledem hotovo pár dnů po zpřístupnění návodu.

  • Hodí se tento návod i pro mě?

Můj návod je určený především malým a začínajícím živnostníkům, kteří své podnikání kombinují se zaměstnáním, mateřskou nebo jinou činností. Podnikají tedy na vedlejší činnost.

Ovšem i v případě, že jste OSVČ na hlavní činnost a vystavuje cca do 20 faktur ročně a využíváte paušální náklady nebo máte málo výdajů, vyplnění přiznání zvládnete také levou zadní.

Můj návod není vhodný pro podnikatele, kteří vedou podvojné účetnictví.

Záleží mi na Vaší spokojenosti. V případě, že mým návodům nebudete rozumnět a nedokážete informace ode mě zužitkovat, vrátím Vám peníze.

Garanci vrácení peněz máte 14 dnů od zaslání návodů.

To ještě není všechno

Bonusy:

Přístup do Facebookové skupiny
s mojí podporou.

Opravdu mi záleží, abyste se s oficiálními formuláři zdárně poprali a byly pro Vás informace skutečně užitečné i do budoucna.

Dostanete proto neomezený přístup do soukromé Facebookové skupiny, ve které budu do 24 hodin odpovídat na Vaše dotazy. Tato 24hodinová garance však platí jen do 3. 5. 2021.

Výhoda této skupiny je možnost kounzultovat své otázky a taky soukromí, ve kterém můžete sdělovat jakékoliv své obavy nebo nesrovnalosti. Kolegové totiž budou na stejné vlně a určitě Vás podpoří i oni.

Doživotní aktualizace

Jelikož meziročních změn, co se týká přiznání daně z příjmu je většinou jen malinko, přijde mi fér Vám dát možnost si tyto drobné úpravy každý rok projít.

Nepřemýšlela jsem ani chvíli, když jsem nabídku tohoto návodu zahlédla. Věděla jsem totiž, že se v takových věcech moc nevyznám. Velmi jsem pak ocenila nejen přehlednost a užitečnost návodu (ušetří Vám strašně moc hledání a nervů), ale také lehkost, s jakou autorka věci popisuje. Právě milý přístup a nadhled mi dodávaly naději, když jsem se do daní pustila. Takže neváhejte a jděte do toho! S vděčností a poděkováním Kateřina Štiblická z Kočičí polepšovny.
Kateřina Štiblickáwww.kocicipolepsovna.cz

Na nic nečekejte a objednejte.

Teď je řada na Vás. Vemte odpovědnost za své daňové přiznání do svých rukou a poperte se s ním se ctí. Uvidíte, že nakonec zjistíte, jak je to jednoduché a obavy se rozplynou.

Lhůta pro podání elektronického přiznání vyprší za