Taky byste rádi rozšířili povědomí o Vaší firmě, ale bojíte se spustit Facebookovou reklamu, protože nerozumíte oficialitám,
a tak zbytečně přicházíte o peníze?

Nebo už jste spustili reklamu a zjistili, co teď všechno musíte udělat a přepadá Vás panika?

Spuštění reklamy na Facebooku jsem dlouho odkládala. Nechtělo se mi řešit další oficiality a přidělávat si práci. Jóó, kdybych věděla, jak je to jednoduché, asi bych tak dlouho neváhala a neztrácela čas.

Inzerováním na Facebooku nebo Instagramu jako podnikající osoba se automaticky stáváte osobou identifikovanou k dani a máte povinnost odvádět sami DPH finančáku.

Vytvořte si taky systém, díky kterému budete mít každý měsíc zdanění reklamy vyřešeno během pár minut.

Navíc díky každoměsíčnímu podávání přiznání DPH se můžete naučit průběžně evidovat své doklady do daňové evidence, takže i přiznáni k dani z příjmu bude rychlovka. Krása, co?

"Na to, že děláš v oboru kolem financí, tak je od tebe vše přehledné, srozumitelné a pro mě jako laika maximálně zjednodušené, nezatěžuješ člověka zbytečnou omáčkou, jdeš přímo k věci."

Přiznání k DPH z reklamy na FB a IG si sama podávám od května 2019.

Díky více než 3leté praxi kontrolorky DPH na finančním úřadě Vám předám  zkušenosti ze zákulisí berňáku.

Vypracovala jsem jednoduchý návod, díky kterému je přiznání DPH z reklam záležitost několika minut.

Co s mým návodem získáte?

Vyplníte si sami registraci identifikované osoby.

Bez zbytečné teorie a lidským jazykem Vás skrze video navedu, které řádky ve formuláři se vyplňují a které můžete vynechat.

Naučíte se sami vyplnit přiznání k DPH.

Jednoduše a efektivně Vás provedu daňovým přiznáním a naučím Vás pár vychytávek pro zjednodušení práce do budoucna.

Získáte základní teorii DPH

Osobně se mi lépe pracuje s oficialitami, když jim rozumím. Proto i Vám předám alespoň základ, na kterém budete moci dále stavět.

Ušetříte čas i peníze.

Díky mým vychytávkám dokážete přiznání vyplnit velmi rychle. Ušetříte tak nemalý peníz za účetní, který můžete vložit třeba do reklamy.

"Ty videa, kde to ukazuješ přímo krok po kroku... To je úžasný, protože někdo tak natvrdlý jako jsem já, se k tomu může vracet. A vlastně tím i opadá ten strach z toho, že je to složité."

Představte si, že znáte postup na zdanění reklamy na Faceboku nebo Instagramu.

Odložíte strach z oficialit a začnete inzerovat a rozšíříte tak své pole působnosti a seznam zákazníků

Co ode mě dostanete?

Návod na zdanění reklamy na FB, IG apod. je vytvořen ve formě elektronického pdf návodu, do kterého jsem sepsala lidsky a jednoduše teorii, své vlastní praktické poznatky a také zkušenosti kontrolorky DPH na finančáku.

V návodu najdete také 2 videa s návodem na registraci identifikované osoby a vyplnění daňového přiznání související právě se zdaněním reklamy na FB nebo IG.

Kolik návod stojí?

Cena za prosté vyplnění daňového přiznání  u odborníka se pohybuje kolem 300 Kč jednorázově.

Za rok to může být klidně přes 3 000 Kč.

Můj návod stojí 478 Kč.

Napadla Vás nějaká otázka?

  • Skutečně si zvládnu vyplnit formuláře sám/sama?

Určitě ano. Udělala jsem maximum pro to, abyste to zvládli. Bez Vašeho přičinění to ovšem nepůjde. Největší díl práce je na Vás.

  • Jak dlouho mi to bude trvat?

Záleží na Vaší šikovnosti. Je třeba přečíst 14ti stránkový e-book, který je napsán srozumitelnou řečí a k tomu se nechat vést 2 videi s konkrétními návody. Věřím však tomu, že na podruhé zvládnete přiznání vyplnit během pár minut.

  • Hodí se tento návod i pro mě?

Můj návod je určený především menším a začínajícím živnostníkům, kteří propagují jen svoje podnikání a začínají s ním.

Poprosila jsem Terku o upřímnou zpětnou vazbu i s návrhy na změny:

Ahojky, teď jsem to zrovna pročítala. Úplně na rovinu, upřímně... Můj názor je, že je to mega skvělý 🙂👍. Moc se mi líbí celkové zpracovaní.

Ten úvod, kde to hezky vysvětluješ. To je právě i ten důvod, proč jsem si tě tenkrát na IG vybrala, protože na to, že děláš v oboru kolem financí, tak je od tebe vše přehledné, srozumitelné a pro mě jako laika maximálně zjednodušené, nezatěžuješ člověka zbytečnou omáčkou, jdeš přímo k věci.

Je z toho cítit, že jsi to pečlivě připravovala a měla jsi jasnou představu, pro koho to tvoříš a držela jsi se toho, že tam právě není ta zbytečná omáčka.

Ty videa, kde to ukazuješ přímo krok po kroku... To je úžasný, protože někdo tak natvrdlý jako jsem já, se k tomu může vracet 😁. A vlastně tím i opadá ten strach z toho, že je to složité.

Ocenuji i grafické zpracovaní (to je pro mě většinou hodně důležité 😁). Hezky barevně vypichnuté důležité body, rámečky s doporučeními a tipy 👍. Jako třeba zrovna ten bod o datovce, kdy je zřízení zdarma. Ale za dalši hesla se plati 200. To je fajn poznatek... Nedávno jsem to pocitila na vlastní kůži a jak jsem byla překvapená. Takže tyhle detaily si myslím, že se budou lidem také hodit.

Je mi jasné, že by jsi chtěla i nějaký návrh třeba na to, co udělat jinak atd., ale ze svého úhlu to vidím opravdu jako precizní, snadno srozumitelný návod, který mnoha lidem pomůže 🙂 👍.

Záleží mi na Vaší spokojenosti. V případě, že mému návodu nebudete rozumnět a nedokážete informace ode mě zužitkovat, vrátím Vám peníze.

Garanci vrácení peněz máte 14 dnů od zaslání návodu.

To ještě není všechno

Jako bonus máte ode mě 1 e-mailovou konzultaci zdarma.

Ačkoliv to nepředpokládám, může se stát, že narazíte na nějaký problém. Něco Vám nebude jasné nebo se prostě budete chtít jen ujistit.

Pro tyto případy se mi můžete bez váhání ozvat na e-mail a vše potřebné spolu dořešíme, abyste skutečně dosáhli maximální samostatnosti, co se přiznání DPH z reklamy týká.

Na nic nečekejte a objednejte.

Teď je řada na Vás. Vemte odpovědnost za své daňové přiznání do svých rukou a poperte se s ním se ctí. Uvidíte, že nakonec zjistíte, jak je to jednoduché a obavy se rozplynou.