Osvoj si jednoduché postupy, jak řídit své peníze.

Anežka Mičánková

Ráda bys měla peníze navíc, když se něco pokazí, ale nedaří se Ti to?

Toužíš si ve stáří užívat místo objíždění slev a živoření, ale nevíš jak začít?

Chceš kvalitní žití, i když by Ti zdraví nesloužilo, ale nevíš jak na to?

Jsem vášnivá ekonomka a zapálená ekoložka. Tématu hospodaření s penězi se věnuju už přes 10 let. Mám vystudovanou ekonomiku na vysoké škole se zaměřením na účetnictví a daně.

Několik let jsem pracovala jako finanční poradkyně a dále jako kontrolorka na finančním úřadě. Díky této různorodé ekonomické praxi jsem získala užitečný přehled v různých oblastech řešení financí.

Na téma hospodaření s penězi se dívám globálně a zahrnuju nejen ekonomický pohled, ale také dlouhodobu udržitelnost a nezapomínám ani na ekologii.

Několik měsíců se zabývám i rodinnou a krizovou připraveností, kterou je také velmi užitečné do řešení svých financí zahrnout.

Co pro Tebe mám?

Důležitou součást občanské gramotnosti, kterou nám ve škole nedali a ohromně v praktickém životě chybí.

Ve 4 týdnech probereme do hloubky, ale jednoduše a prakticky užitečné základy finanční gramotnosti pro každou ženu.

Bude to stručné, jasné, výstižné, ale rozhodně hluboké a transformační. Žádná zbytečná omáčka a půjdeme rovnou k věci, ať máš čas na aplikaci nových podnětů do praxe.

Pokud budeš chtít probrat své soukromé finance intimněji, je možné přikoupit si navíc individuální mentoring a své otázky řešit každý týden navíc soukromě jen se mnou.

Co s mým kurzem získáš?

 • 1
  PŘEHLED o své finanční situaci prostřednictvím vlastního rozpočtu

Alfa a omega skutečného kočírování svých peněz je vědět, jak na tom jsi. Prakticky a jednoduše si vytvoříš přehled svých příjmů a výdajů. Ukážu Ti můj systém ideálního rozložení výdajů na příjmy, abys efektivně směřovala k finanční nezávislosti.

Ukážu Ti možnosti, jak se svými penězi pracovat, aby neutíkaly jen k ostatním, ale abys i ty sama budovala své bohatství a svobodu. Otevřu taky svůj způsob, jak s rozpočtem pracuju. Bude to překvapivě jednoduché.

Navedu Tě taky na transformační analýzu svých výdajů, která je velmi užitečná pro výpočet a ocenění vlastní hodnoty.

 • 2
  Jak VYBUDOVAT a dále pracovat se svou REZERVOU

Finanční rezerva je finanční nezávislost na dobu určitou. Je to základní stavební kámen, bez kterého je jakékoliv další finanční snažení vachrlaté, bez stabilních základů.

Dostaneš praktické tipy, kde najít peníze v tom co máš a taky jak svou rezervu ochránit před impulzivním utrácením. Probereme, jaká výše rezervy je pro Tebe ideální a jaké peníze už směřovat dál.

Podíváme se taky, jaké konkrétní peníze můžeš čerpat v případě nepříznivé životní situace i z jiných zdrojů a jak Ti v tomto ohledu může pomoci stát.

 • 3
  Rozsekneš, JAKÝM ZPŮSOBEM směřovat ke svému DŮCHODU

Možností, jak si zajistit svůj důchod jsou mraky. A každý obchodník tvrdí, že právě ten jeho způsob je nejlepší. Jenže kterou možnost si zvolit? Obzvlášť  pokud máš omezený čas pro výběr?

Pomůžu Ti s výběrem a utříbením myšlenek, která z variant nebo kombinací je pro Tebe bude nejvhodnější. Už nejsem finanční poradce, proto nečekej prodej žádných produktů. Investice probereme na základě mých zkušeností a z dlouhodobého hlediska včetně zamyšlení nad dlouhodobou udržitelností.

 • 4
  Objevíš, jak OCHRÁNIT své PLÁNY v případě zdravotních komplikací

Na začátku čtvrtého týdne budeš mít systém na budování rezervy a cestu k zajištění svého důchodu. Jenže co když se v průběhu let něco pokazí a Ty nebudeš moci ze zdratovních důvodů vydělávat? Asi nechceš aby všechny Tvé plány padly?

V případě zdravotních problémů se změní spousta priorit, ale co si budeme nalhávat, peníze vždy pomůžou. Probereme různé možnosti zajištění Tvých příjmů v případě nepříznivé zdravotní situace a konkrétně si spočítáš, kolik bys dostala od státu a kolik by sis měla zajistit sama komerčně.

Probereme také konkrétně, jak si nastavit komerční zajištění zdravotních rizik, jak to funguje, za co si připlatit a co naopak vypustit.


Zažij konečně tu úlevu, kdy peníze jsou Tvým pomocníkem a ne pánem.

Máš své peníze plně pod kontrolou a víš, že v případě potřeby máš kam sáhnout.

Pracuješ na své finanční nezávislosti a Tvá budoucnost už není o náhodě, ale sama jsi jejím tvůrcem.

Krásný pocit, že?


Jak to bude probíhat?

4 tématické týdny

Veškeré informace jsem zpracovala do videí skrze soukromou členskou sekci. Přístupy Ti zůstanou a můžeš se k čemukoliv vrátit.

Teorie i praxe

V jednotlivých modulech se v 1. části budeš věnovat potřebné teorii a v 2. části už se vrhneš na praktickou část, kde si budeš vše počítat pro sebe na míru.

4 individuální mentoringy

Ke kurzu je možné si aktuálně přiobjednat ještě mentoring za zvýhodněnou cenu 1 000 Kč. Délka je každý týden 30 - 45 min. dle potřeby.

Kolik stojí investice do Tvé finanční jistoty?

Za 4 týdny ode mě dostaneš komplexní přehled, jak si nastavit své peníze vč. možnosti konzultovat Tvé otázky.

Cena je 3 000 Kč.

Navíc si můžeš připatit 1 x 1 000 Kč za 4 x individuální mentoring každý týden v délce 30 - 45 min.

Bonus navíc

Do budoucna plánuju předplacené členství omezit na max. 2 roky. Tobě však nyní ještě přístupy zůstanou bez omezení.

Jak se líbí účastníkům moje jiné kurzy?

Velice děkuji Anežce za tento úžasný kurz, ve kterém jednoduše a zároveň logicky vysvětluje krok po kroku CO, KDE A JAK udělat...
Zuzana NavrátilováMentorka partnerského a milostného života, www.zuzanasaya.cz
Anežky návod mě nejen uklidnil, ale i opravdu krok po kroku navedl co kde vyplnit a když jsem si nebyla jistá, napsala jsem Anežce a tam mi velmi ochotně a mile odepsala a dala odpovědi na mé otázky. A jako bonus jsem se dozvěděla jak jednoduše a přehledně vést své účetnictví 👌👍.
Kristýna CaklováŠití a focení - www.kersti.cz
Skvělá práce! Stručně, jasně a přehledně vysvětleno jak si udělat pořádek a přehled v příjmech a výdajích a připravit se tak na následné zpracování daňového přiznání. Vše psáno srozumitelnou lidskou řečí, ne nějakými příšerně odbornými termíny, kterým laik nerozumí.
Juliettelektorka flirt dance, dříve personalistka a asistentka mzdové účetní - www.juliettedance.cz
Kurz Pořádek v papírech mne oslovil již svým názvem, popisem, co vše se změní, cena příjemná, bonusy luxus. Ucelené, jasné, proveditelné pokyny - jaké papíry, jakým způsobem, co, kde zaznamenat bez zbytečných kudrlinek. Anežka vysvětluje složité věci srozumitelným jazykem a do hloubky.
Jolana Synková

Máte nějakou otázku? Možná najdete odpověď.

Stydím se za svou finanční situaci a mám strach.

Chápu a naprosto rozumím. Sama jsem si před časem prošla nemilým dluhem a styděla jsem se. Je však skvělé, že se svou situací chceš něco dělat, protože už jen tohle rozhodnutí je na metál. A já jsem tady od toho, aby ses v životě měla lépe, nikoliv abych Tvou situaci jakkoliv soudila. Vím jak jednoduše se dá do problémů s penězi dostat. Udělám maximum pro to, aby i skupinový mentoring mohl být maximálně dikrétní.

Jak to bude technicky probíhat?

Vzdělání a úkoly budeš mít k dispozici skrze přihlášení Tvým e-mailem a heslem. Skupinový mentoring bude probíhat skrze některou z on-line platforem. Upřesním předem e-mailem. Individuální mentoring bude probíhat také on-line a individuálně posílám odkaz s přístupem.

Jak je zachována diskrétnost?

Velmi si vážím Tvojí důvěry a vím, jak je téma peněz citlivé. Co se týká členské sekce, tak zde je anonymita zachována automaticky. U skupinového mentoringu jsem otevřená i vysílání bez kamery s jakýmkoliv nickem, protože bude k dispozici i záznam pro účastníky, kteří se nemohli zúčastnit on-line. Záznam však bude časově omezen a následně smazán. Otázky k mentoringu je možné poslat předem a není nutné je pokládat přímo během mentoringu.

Kdy jindy začít se změnou, než teď?

Investuj teď 3 000 Kč do zlepšení své  finanční situace.
Investované peníze se Ti velmi brzy vrátí, ba dokonce znásobí.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.