Nová služba - FINANČNÍ MENTORING. Více informací o službě najdete na tomto odkazu>>

Objednávka e-booku

3 způsoby, jak generovat peníze od státu

 • ANO
  Objednávám si e-booku 3 způsoby, jak generovat peníze od státu za cenu 450 Kč.
 • ANO
  Překontroloval jsem si všechny fakturační údaje, především e-mail, na který e-book dorazí.
 • ANO
  Jsem si vědom/a, že zadarmo ani kuře nehrabe a že pro získání peněz od státu musím něco udělat. Nespadnou mi samy do klína.
 • ANO
  Přijímám, že autorka vyžaduje mé telefonní číslo jen pro případy řešení komplikací s distribucí e-booku a adresu pro možné zaslání dárečku.

Při čtení e-booku mějte papír a tužku na poznámky.

 Zapisujte si, které způsoby můžete do svého života zařadit IHNED a to taky co nejdřív udělejte ;-).

Anežko, parádní návod, jak si umět vzít to, na co máme od státu nárok, a jen díky neznalosti o tom nevíme dost. O všech způsobech jsem sice povrchně věděla, ale zdaleka ne tak do detailů, jak o nich píšeš. Krásně vše a pochopitelně vysvětleno, abys dovedla čtenáře k akci. Inspirovala jsi mě k tomu být víc finančně vědomá. Nejvíc mě nadchlo stavební spoření a zase na něm začnu pracovat ;-).
Kristýnapodpora žen v těhotenstvi a mateřství - www.kristynasucha.cz
Tento e-book by si měl přečíst každý, komu nejsou jeho finance lhostejné. Je psaný čtivou, lidskou formou a obsahuje informace, které se na první pohled můžou jevit jako jasné, přesto však z praxe vím, že mnoho lidí nezná veškeré své možnosti a často je tedy nevyužívá. A pokud ano, tak jen málokdo je využívá v maximální míře. A to je určitě škoda. Státu na odvodech a dalších poplatcích člověk zaplatí nemalé peníze. Proto je příjemné vědět, že stát nám to také může nějak vrátit. Důležité je jen vědět, co a za jakých podmínek můžeme využívat. A přesně tyto informace naleznete v tomto e-booku. Vřele doporučuji!
Juliettelektora flirt dance, dříve personalistka a asistentka mzdové účetní

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@anezkamicankova.cz.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.