Přejete si být finančně nezávislá, ale nevíte, kde začít?

Jmenuju se Anežka Mičánková a finanční nezávislostí žiju každý den.

Učím nejen ženy přátelit se s penězi a ukazuju cestu ke svobodnějšímu a finančně nezávislému životu.

Předávám know-how, které jsem získala z praxe pracovnice na finančním úřadě, finanční poradkyně a taky z vlastního užívání.

Moc dobře si uvědomuju, že finanční nezávislost je dneska už skoro prázdná fráze.

Každý ji chce, jenže kde s jejím budováním začít?

Právě proto jsem sepsala 4 kroky, které je třeba na cestě k finanční nezávislosti udělat.

Věřím totiž, že když nás bude finančně nezávislých na Zemi víc, bude nám lépe na tomto světě.

Zajímá Vás, co se v e-booku dozvíte?

1. Mít přehled je důležité

Aby peníze pracovaly pro Vás, je potřeba si v nich udělat pořádek. Jak si ho dělám já a případné tipy, jak si práci usnadnit se dozvíte v e-booku.

3. Cesta k finanční nezávislosti

Cest k finanční nezávislosti je hodně. Velmi záleží, která cesta bude nejvíce vyhovovat Vám. Je to totiž Vaše cesta a ne nikoho jiného! Pro inspiraci jsem sepsala různé možnosti, jak finanční nezávislosti dosáhnout.

2. Máte peníze na cestu?

Finanční nezávislost není zadarmo. Je potřeba peníze někde získat. Máte kde brát? Já myslím, že ano, jen je třeba vypátrat kde. 

4. Finanční nezávislost už dnes

Každý vnímá finanční nezávislost jinak. Někdo chce být bohatý někdo nechce pracovat pro peníze a někomu stačí, že vydělá dost peněz na své potřeby. Mám pro Vás inspiraci, jak mít finanční nezávislost už dnes, aniž byste měla dostatek pasivních příjmů.

Co o e-booku říkají čtenáři?

Anežka přináší inspirativní e-book, ve kterém nejenže sdílí své zkušenosti, ale uceleně podává velice srozumitelným způsobem informace, jak docílit finanční nezávislosti. Nejsou to žádné "poučky", ale poutavé čtení, které člověku změní pohled na dnešní konzumní způsob života a taky přinese zajímavé rady a tipy, jak hospodařit s penězi, aby jsme jich měli víc.
Michaela Kósovámateřská dovolená
Výborný e-book! Anežka v něm poskytuje zkušené rady odbornice, jak začít dobře hospodařit s penězi. Dobře znamená dovolit si vše podle představ a ještě odkládat do budoucna. Netušila jsem, v čem dělám chybu a proč peněz není pořád dostatek, ale už to vím. Je to snadné a odteď můžete ušetřit a bohatnout i vy!
Jana Urbanováwww.janitaurbanova.cz
Zhltla som na jeden nádych. Páči sa mi prepojenie ekologie a ekonomiky - toto bol pre mna uplně novy pohľad. Všetky ostatne veci som ciastocne uz niekde počula alebo čitala, ale s takto zhrnutymi som sa ešte nestretla.
Pavla Neveziova Baloghova