Chcete mít dostatek peněz, i když Vám zdraví nedovolí pracovat?

Ukážu Vám, že získání finanční nezávislosti v době úrazu nebo nemoci je vskutku jednoduché.

Finanční nezávislost má mnoho tváří. Jednou z nich je zajistit si přísun peněz v době zdravotních problémů. Pomocníkem v tomto období je životní pojištění. Jenže vyznat se v pojišťovací hantýrce, to dá zabrat.

Proto jsem se rozhodla, na základě své 6-ti leté praxe finanční poradkyně, své vědomosti a zkušenosti sepsat. Srozumitelný průvodce Vás provede životním pojištěním a Vy budete přesně vědět, jak si pojištění  co nejlépe nastavit, abyste zbytečně nepřepláceli a měli zajištěno vše důležité.

Ve finančnictví se pohybovala od roku 2012. Za tu dobu jsem řešila stovky úprav a sjednání životního pojištění.

Nejvíc se mi osvědčilo, když sami klienti dokázali vyhodnotit, co je pro ně nejvýhodnější. Jenže to bylo hodně časově náročné.

A právě proto vznikl tento průvodce.

Co Vám průvodce přinese?

Klidné spaní

Vědět, že máte v životě záchrannou brzdu, které Vás bude jistit i v těch nejhorších životních situacích je k nezaplacení.

Díky průvodci se dozvíte, jak si tuhle brzdu nejlépe seřídit, aby chránila, ale neomezovala.

Přísun peněz

Díky pochopení smyslu životního pojištění si ujasníte, jaké připojištění je pro Vás výhodné a které můžete zrušit.

Je dost možné, že za méně peněz získáte smysluplnější životní zajištění.

Představte si, že máte jasno v otázkách pojištění a máte zajištěnou svou rodinu i sebe. V klidu se můžete věnovat svým zájmům a hodit za hlavu strach o živobytí v době případných zdravotních problémů.

Kolik průvodce stojí?

Mým cílem je, aby byl průvodce životním pojištěním  dostupný opravdu  pro každého. Proto je až překvapivě levný. Do budoucna však určitě cena vyroste.

Cena průvodce je 240 Kč

Možná Vás napadají otázky?

  • Mám svého finančního poradce/poradkyni. Bude mi průvodce k něčemu?

Ze své vlastní zkušenosti vím, že při schůzkách je jen málo času na probrání detailů co se týká pojištění. Zpravidla dostanete jen základní informace, ale komplexně nemáte prostor se nad životním pojištění zamyslet. Navíc každý poradce Vás radši připojistí víc, aby byla co největší pravděpodobnost, že při jakémkoliv zdravotním problému peníze dostanete. Což se však finančně nemusí vyplatit.

  • Myslím si, že se životní pojištění nevyplatí.

Životní pojištění není produkt, který by se měl vyplatit. Je to produkt, který přináší klidné spaní a v době zdravotních problémů pomáhá toto období finančně přežít. Zakládat si životní pojištění s tím, že se má vyplatit je hloupost nebo pojistný podvod.

Bonus navíc:

Skutečně mi záleží, abyste životnímu pojištění porozumněli. A nejlépe se učí přece sám na sobě.

Vytvořila jsem pro Vás tabulku, která Vám na základě zadaných údajů vypočítá, jaké částky mít pro sebe zajištěny.

Tabulka je předchystána a výpočty jsou v základu automatizované. Ne však všechny.  Je to však jednoduché a zvládne to úplně každý.

Reference:

Životní pojištění mám už několik let. Zakládala jsem ho na doporučení finančního poradce, ale upřímně - netuším, na co vše se vztahuje. Díky Anežčině e-booku jsem konečně pochopila, jaké formy pojištění existují, na co se vztahují a jak si spočítat, co je pro mě nejvýhodnější. Konečně mám ucelený přehled a můžu se vrhnout na přezkoumání své staré smlouvy. Protože co si budem - nejhorší je, když v maléru zjistíme, že "na toto se vaše pojistná smlouva bohužel nevztahuje.
Daniela VaněčkováKlub třicátnic, mateřská dovolená - www.danielavaneckova.cz

Tohle všechno a možná ještě dárek navíc na Vás čeká prostřednitvím Průvodce životním pojištěním. Teď už jen zbývá objednat průvodce a pustit se do objevování.